Unroll Me

Unroll Me 1.0

Przetestuj swoją inteligencję w zabawnej grze logicznej na iPhone'a

Rozwiązuj zagadki pod presją czasu w pomysłowej grze logicznej na iOS’a. Świetna rozrywka na chwilową nudę.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo poziomów
  • Pełna wyzwań i zabawy
  • Niewielkie przerwy pomiędzy rozgrywkami

Wady

  • Tutorial mógłby być lepszy
  • Wyższe poziomy trudności trzeba zakupić

Dobry
7

Rozwiązuj zagadki pod presją czasu w pomysłowej grze logicznej na iOS’a. Świetna rozrywka na chwilową nudę.

Odblokuj i do celu!

Celem w Unroll Me jest poprowadzenie toczącej się piłeczki przez serię ruchomych bloków tak, aby dotarła do celu. Gra bardzo szybko staje się mieszanką strategii i time management, co dodaje jej nieco dynamiki i urozmaica zabawę.

W Unroll Me możemy utrzymywać piłkę w ciągłym ruchu jak długo chcemy, ale punkty są przyznawane w zależności od ilości przesunieć, jakie gracz wykona aby przejść dany poziom. Innymi słowy – im więcej razy przestawiasz płytki, tym niższy otrzymujesz wynik. To sprawia, że gra staje się niezwykle ekscytująca, ponieważ istnieje wiele kombinacji, które pozwalają szybko doprowadzić piłkę do celu. Musisz je tylko odkryć!

Gra oferuje sporo różnych poziomów dla początkujących, jednak trudniejsze poziomy należy niestety zakupić, co jest raczej denerwujące. 

Świetne sterowanie

Podobnie, jak w większości gier typu puzzle, w której należy odblokować konkretne elementy, aby przesunąć płytkę umieszczasz na niej palec i przeciągasz. Sterowanie jest bardzo dokładne i rzadko się zdarza, że przestawisz płytkę w złe miejsce.

Spróbuj to rozwiązać!

Jeśli jesteś fanem łamigłówek, z pewnością szybko uzależnisz się od tej prostej, ale pełnej wyzwań i emocji gry na iPhone'a.

Opinie użytkowników o Unroll Me